Volná místa

Rozšiřujeme tým, hledáme na plný úvazek

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Náplň práce:

péče o stávající zákazníky, hledání nových obchodních partnerů, prověřování spokojenosti zákazníků, sestavování plánů a podkladů na tvorbu cen výrobků, zpracování nabídek a poptávek, zpracování informací o kvalitě výrobků pro vedení společnosti, zajištění osobní spolupráce s odběrateli, zpracování podkladů pro jakost výrobků, vyřizování reklamací, předkládání podkladů pro zdokonalování řízení.

Nabízíme:

příjemné a přátelské pracovní prostředí, telefon, notebook, osobní automobil - vše určené pro pracovní účely
plat: 25000 až 28000 Kč
13. a 14. plat, stravenky, benefity na volnočasovou aktivitu, finanční odměny za odpracované roky, pravidelné lékařské prohlídky hrazené zaměstnavatelem

Požadujeme:

úplné střední odborné vzdělání s maturitou s technickým a stavebním zaměřením, znalost anglického či německého jazyka slovem i písmem, řidičský průkaz, praxe v oboru vítána, samostatnost, příjemné vystupování se zákazníky, aktivní znalost práce práce na PC, výpis z rejstříku trestů.

Místo pracoviště: Pražská 387, Mělník

Životopisy zasílejte e-mailem.

Kontakt:

Jméno: Věra Lemanová
Telefon: +420 315 626 322
Email: lemanova@lunaplast.cz

nabídka práce

Zpracovávám...
Napište nám