O NÁS

Společnost LUNA PLAST a.s.

Vznikla v roce 1994. Svou působnost na českém trhu zahájila výrobou ochranných PE trubek pro kabely a optické kabely. V současnosti je portfolio výroby daleko širší. Výroba je především zaměřena na výrobu PE tlakových trubek na vodu, kanalizaci, plyn a závlahy, na výrobu geotermálních sond, dále pak závitů na PE trubkách pro netlakové aplikace a také dodáváním PE tvarovek pro spojování trubek.V současnosti disponuje společnost LUNA PLAST akciová společnost nejnovějšími technologiemi. Potrubí dodává nejen v rámci České republiky, ale vyváží také do zahraničí.

Využití produktů je široké, zejména  pro venkovní rozvody vody, plynu a kanalizace, uložení optických kabelů a inženýrské sítě.

V případě zájmu o PE plastové potrubí a spojovací materiál nás neváhejte kontaktovat!

Informace najdete také v publikovaném článku:

Český výrobce PE plastových trubek s rekordními dodacími lhůtami

Mělník

Je pozoruhodné české město. Má doslova strategickou polohu, jen asi třicet kilometrů na sever od Prahy, nad soutokem dvou největších českých řek, Labe a Vltavy a na křižovatce historických cest.

Není divu, že zde byly nalezeny pozůstatky pravěkého osídlení a jméno Mělník se vyskytuje na historických dokumentech už od desátého století.

V Mělníku se narodila první česká světice, svatá Ludmila, a ve středověku to bylo věnné město českých královen. Tehdy také byly v pískovcovém podloží pod městem vylámány rozsáhlé podzemní chodby. Sloužily zřejmě k ochraně obyvatel ve válečných dobách, ale také k dozrávání a skladování kvalitního mělnického vína. Později zde byla založena nejstarší vinařská škola v Čechách.

V devatenáctém století začaly po Labi i Vltavě jezdit kolesové parníky, u Mělníka byl vybudován říční přístav a plavební kanál.

Ve dvacátém století pak kolem města vyrostl chemický průmysl, loděnice a velká elektrárna. Tím se vytvořilo mnoho pracovních míst a v osmdesátých letech počet obyvatel města přesáhl dvacet tisíc.

Dnes se ekologicky škodlivé provozy omezují, vznikají nová prodejní střediska a mnoho malých a středních firem, které jsou ekologicky příznivé, mají nízké vlastní náklady a pohotově reagují na požadavky trhu. Mezi ně patří i mladá progresivní firma LUNA PLAST a.s.

letecky190m zamek170m melnik_1291m

Zpracovávám...
Napište nám

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Pro odeslání opište text z obrázku